350 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo!
  • bilgi@perfumevi.com
  • 0552 511 43 91
Arama Sonucu

Hakkımızda

Geçmişten günümüze birçok koku hatırlar, tanımlar ve anılarımızı kontrol ederiz. Koku duyusu çok gelişmemiş dahi olan insanlar kısa süre içerisinde teşhis edebilir ve kokuyu sınıflandırır. Burun hassaslığı; kişiden kişiye göre büyük farklılıklar gösterse de hemen hemen her insan kendine göre kokuyu sınıflandırabilir ve ona tanı koyabilir.

6 yılı aşkın sürede birçok parfümü teşhis ettik, tanıladık ve formüllerle insanlarların deneyimine sunduk. Her birey farklı notalarda kokulardan hoşlanmaktadır. Bu sebeple farklı farklı parfüm notalarını deneyimleyerek insanların beğenisine sunmaktayız. Bizim için "parfüm sanattır" ve bu sebepten dolayı her formülümüzü defalarca sınayarak kitlelere sunmaktayız. 

Sadece kişisel parfüm ile değil ortam kokulandırma esanslarına da formüller üretmekteyiz. Aynı zamanda parfüm esanslarının ham halini sunarak parfüm yapımı, parfüm formülleri veya farklı deneyler için sizlere fırsat sunmaktayız.

Koku Asla Unutulmaz

Kokunun etkisi yapılan testler ve bilimle onaylanmıştır. Bizler kokunun gücünü kullanarak en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz. Parfüm; şişesiyle, ambalajıyla hatta kapağıyla bir tutkudur. İnsan zevkine hitap etmesi gereken tüm metaryaller tek bir ürün üzerinde toplanmıştır. Geçmişten günümüze lüks olarak nitelendirilen birçok faktör temel ihtiyaç haline gelmiştir. Parfüm kullanımı da bu maddeler arasında yer alır.

Koku her tende farklı izler oluşturur ve değiştirilemez.

Perfumevi.com.tr güvencesiyle yüzlerce parfüm arasından size en çok yakışacak olan parfümün; tester, 100 mL ve extreme versiyonlarını tercih edebilirsiniz.